CALMEAN Starter Karta SIM + Aplikacja do Smartwatchy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 19,99 zł 19.99
ilość szt.
Producent: AP
Kod produktu: D614-738E0

Opis

CALMEAN STARTER = KARTA SIM I APLIKACJA DO SMARTWATCHY

CALMEAN Starter umożliwia korzystanie z systemu do opieki rodziecielskiej CALMEAN, przez posiadaczy smartwatchów oraz trackerów GPS innych marek niż CALMEAN. Dotychczas, tylko urządzenia marki CALMEAN mogły korzystać z tego systemu; Teraz, korzystać mogą wszyscy!

 

Starter pasuje m.in. do popularnych modeli smartwatchy Q528, A7, S7, Q629, Q50, Q80, Q90, TD31, urządzeń marek Garett, XBlitz, Kruger&Matz i innych.

Pasuje do urządzenia z każdym typem karty SIM, tj. SIM, microSIM, oraz nanoSIM.

CALMEAN Starter konfiguruje urządzenie do współpracy z uslugą CALMEAN wg najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

ZASADY KORZYSTANIA Z CALMEAN STARTERA

  1. CALMEAN Starter umożliwia konfigurację urządzenia i korzystanie z usługi CALMEAN przez 30 dni bez dodatkowych opłat
  2. Konfiguracja następuje automatycznie – wszystko co musisz zrobić, to włożyć kartę do posiadanego Urządzenia i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami
  3. Po konfiguracji, możesz też pobrać bezpłatnie aplikację mobilną
  4. Po 30 dniach korzystasz z Usługi CALMEAN w 1 z 3 dostępnych pakietów: 50, 80 lub 150 minut/SMS, w rewelacyjnie niskiej cenie – już od 11,99 zł/miesiąc
  5. Gdy przestaniesz płacić – dostęp do Usługi CALMEAN zostanie wstrzymany (karta zachowa ważność jeszcze przez 2 miesiące, potem będzie dezaktywowana)
  6. Karta powiązana z Usługą wymaga aktywacji – następuje to automatycznie podczas konfiguracji Twojego urządzenia w systemie CALMEAN
  7. Nie podpisujesz żadnej umowy abonamentowej. Jeśli chcesz przestać korzystać z CALMEAN, możesz to zrobić w dowolnym momencie.

Uwaga: Karta SIM będąca częścią Startera jest aktywna przy zakupie, i może być zarejestrowana jedynie z oprogramowaniem CALMEAN i urządzeniem GPS posiadanym prez Klienta.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl