Bezpieczeństwo
 

Zweryfikowana tożsamość sprzedawcy

Boisz się internetowych oszustów? Kupuj u sprzedawców Safe Buy. Ich dane są jawne, działalność zarejestrowana - tylko takie sklepy są w naszym programie.

ProgramSafe Buy zrzesza sprzedawców, których dane firmowe zostały zweryfikowane i potwierdzone, a warunki sprzedaży określone w jasny sposób dla klienta. Tylko tacy sprzedawcy otrzymują plakietkę Programu eCommerce Fair Play i mogą umieścić ją na swojej stronie. Klikając w nią, przejdziesz do naszego rejestru, w którym widnieją aktualne dane firmowe sklepu i warunki sprzedaży, które będą obowiązywać podczas Twoich zakupów. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz u wiarygodnego sprzedawcy, a nie oszusta.

Wysokie standardy zawodowe sprzedawcy

Mówimy "nie" e-handlowcom, którzy wzbogacają się kosztem niewiedzy konsumentów. Wyróżniamy tych graczy, którzy działają fair-play i szanują klientów.

Plakietka eCommerce Fair Play na stronie danego sklepu to również dowód na to, że właśnie rozważasz zakup u sprzedawcy, który stawia na pierwszym miejscu Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa oraz szanuje Twoje prawa. Dlaczego? Sklepy Programu Safe Buy dobrowolnie zobowiązują się przestrzegać zasad Kodeksu Dobrych Praktych eCommerce Fair Play, który jest zawsze nadrzędnym dokumentem (ważniejszym od regulaminu!) jeśli chodzi o warunki, na jakich kupujesz. Zasady kupna są więc klarowne i wraz z informacjami o danej firmie dostępne na wyciągnięcie ręki w rejestrze Safe Buy.

 
 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl